Parapety wewnętrzne marki InterFix wyróżnia na rynku ich zawsze powtarzalna jakość. Własna linia do obróbki kamienia pozwala nam z powodzeniem realizować zlecenia w zakresie produkcji parapetów z aglomarmuru, dla nawet najbardziej wymagających klientów.

Ośrodek badawczo rozwojowy oraz zakłady produkcji elementów z PCV w Jaśle, wyspecjalizowane w projektowaniu i produkcji parapetów z tworzyw sztucznych, dają nam możliwość oferowania klientom najwyższej jakości, nowoczesnych rozwiązań w zakresie parapetów wewnętrznych oraz nakładek renowacyjnych wykonanych z PCV.

Interfix seria Aglo

Seria Aglo

Parapety wykonane z wysokiej jakości konglomeratów aglomarmurowych pochodzących od najlepszych dostawców z wielu krajów świata.

Interfix seria PCV

Seria PCV

Parapety wewnętrzne wykonane z PCV w technologii komorowej. Stanowią świetną, tańszą alternatywę dla parapetów wewnętrznych z kamienia i drewniana.

Interfix seria odNova

Seria odNova nakładki renowacyjne

Nakładki łatwe w montażu, nie wymagające wykonania skomplikowanych prac remontowych i pozwalają szybko uzyskać efekt zmiany wystroju wnętrza.

Interfix seria odNova

Seria odNova nakładki komorowe

Nakładki  o konstrukcji komorowej pozwalają wykonać szybko i łatwo remont parapetu, nawet w przypadku gdy występują duże ubytki w jego kształcie lub powierzchni.

Największy wybór parapetów InterFix

Największy wybór parapetów

Bogate zaplecze logistyczne InterFix

Bogate zaplecze logistyczne

Zakład produkcyjny InterFix

Własny zakład produkcyjny

Innowacyjne i nowoczesne rozwiązania InterFix

Innowacyjne i nowoczesne rozwiązania

SKONTAKTUJ SIĘ Z INTERFIX

Nasz wykwalifikowany personel jest zawsze gotowy do udzielenia bezpłatnej porady w zakresie doboru i zastosowania profesjonalnych produktów marki InterFix. Wystarczy skontaktować się z jednym z naszych ekspertów by zasięgnąć informacji o szczegółach naszej oferty InterFix w wybranym zakresie. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem parapetów lub systemów mocowania instalacji marki InterFix, skontaktuj się z nami.

Oddział Kraków 1

ul. Obrońców Modlina 7D, 30-733 Kraków

Telefon InterFix+48 12 653 48 00

E-mail InterFix+48 12 653 48 00 w.22

E-mail InterFixbiuro@interfix.pl

Poniedziałek – Piątek 7.00 – 16.00

Oddział Kraków 2

ul. Balicka 100, 30-133 Kraków

Telefon InterFix+48 12 636 33 51

E-mail InterFix+48 12 626 59 38

E-mail InterFixanna.pachacz@interfix.pl

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 16.00

Oddział Katowice

ul. Bracka 20c, 40-858 Katowice

Telefon InterFix+48 609 704 184

E-mail InterFixtomasz.florek@interfix.pl

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 16.00

Administratorem Państwa danych osobowych jest Interfix Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą w Krakowie, ul. Obrońców Modlina 7D, 30-733 Kraków​.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.