Od samego początku działalności w centrum naszej uwagi znajdują się potrzeby klienta. Naszą misją jest budowanie silnych polskich marek, wpływających pozytywnie na ludzi, firmy, gospodarkę i środowisko naturalne na świecie. Dlatego od wielu lat budujemy naszą firmę w oparciu o niezmienne wartości, którymi są: uczciwość, partnerstwo w działaniu i zyskach, rzetelność, fachowa obsługa klienta oraz przyjazne relacje między ludźmi.

Interfix Kraków
Produkty InterFix Kraków

Produkty firmy InterFix

Wysokiej jakości produkty oferowane przez InterFix gwarantują użytkownikowi poczucie bezpieczeństwa i estetyki, jednocześnie zachowując niezmiennie swoje walory przez szereg lat. Posiadając własne zakłady produkcyjne bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze produkty i usługi, które dają naszym klientom gwarancję zadowolenia z wyboru naszej oferty.

Dzięki zaufaniu naszych klientów i doświadczeniu naszego zespołu InterFix jest dynamicznie rozwijającą się firmą. Stale inwestujemy w rozwój naszych pracowników, punktów sprzedaży, logistyki oraz usprawnianie procesów obsługi klienta. Wierzymy, że nasza oferta, którą stale poszerzamy, jest w stanie spełnić oczekiwania każdego z naszych potencjalnych klientów, zapewniając mu wysoki komfort zakupu, montażu i użytkowania produktów marki InterFix.

Cieszymy się zaufaniem Klientów

Produkty skupione pod marką InterFix od lat cieszą się uznaniem użytkowników. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do produkcji parapety InterFix przez długie lata zachowują swoje walory estetyczne.

Zastosowanie w budynku szeregu zaawansowanych rozwiązań, z użyciem systemowych produktów InterFix do mocowania instalacji daje użytkownikom obiektów budowlanych wieloletnie poczucie bezpieczeństwa pracy instalacji i wygody ich użytkowania.

Parapety InterFix Kraków
Największy wybór parapetów InterFix

Największy wybór parapetów

Bogate zaplecze logistyczne InterFix

Bogate zaplecze logistyczne

Zakład produkcyjny InterFix

Własny zakład produkcyjny

Innowacyjne i nowoczesne rozwiązania InterFix

Innowacyjne i nowoczesne rozwiązania

SKONTAKTUJ SIĘ Z INTERFIX

Nasz wykwalifikowany personel jest zawsze gotowy do udzielenia bezpłatnej porady w zakresie doboru i zastosowania profesjonalnych produktów marki InterFix. Wystarczy skontaktować się z jednym z naszych ekspertów by zasięgnąć informacji o szczegółach naszej oferty InterFix w wybranym zakresie. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem parapetów lub systemów mocowania instalacji marki InterFix, skontaktuj się z nami.

Oddział Kraków 1

ul. Obrońców Modlina 7D, 30-733 Kraków

Telefon InterFix+48 12 653 48 00

E-mail InterFix+48 12 653 48 00 w.22

E-mail InterFixbiuro@interfix.pl

Poniedziałek – Piątek 7.00 – 16.00

Oddział Kraków 2

ul. Balicka 100, 30-133 Kraków

Telefon InterFix+48 12 636 33 51

E-mail InterFix+48 12 626 59 38

E-mail InterFixanna.pachacz@interfix.pl

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 16.00

Oddział Katowice

ul. Bracka 20c, 40-858 Katowice

Telefon InterFix+48 609 704 184

E-mail InterFixtomasz.florek@interfix.pl

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 16.00

Administratorem Państwa danych osobowych jest Interfix Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą w Krakowie, ul. Obrońców Modlina 7D, 30-733 Kraków​.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.